Вона відкриває світ подорожей і мрій

Коли ми чуємо фразу «Людина, закохана в свою професію», завжди згадуємо вчителя іноземної мови Великописарівської школи Обідець Катерину Олександрівну.

Катерина Олександрівна — справжній фахівець, чудовий учитель, творча, талановита людина. Вона — перша у нашому районі і в області організувала дитячі екскурсії за кордон. Протягом декількох років діти з великим задоволенням подорожували з Катериною Олександрівною, милувалися чудовими містами і вуличками Польщі, знаходили нових друзів серед польських (і не тільки) дітей, привозили різноманітні сувеніри, брали участь у фольклорній концертній програмі, обмінювалися народними традиціями двох народів: польського й українського.

Катерина Олександрівна — майстриня на всі руки. Вона працює у техніці декупаж, створює розкішні вишиванки, монтує відеофільми для учнів — усім цим учитель володіє досконало.

Діти завжди відчувають щире ставлення учителя до них. Катерина Олександрівна Обідець є зразком порядної, небайдужої, доброї людини.

Жахлива трагедія 13 травня не обійшла нікого. Висловлюємо щире співчуття батькам постраждалих дітей, співчуваємо з біллю у серці батькам загиблого хлопчика Владислава. Слід докласти чимало зусиль, щоб такі трагедії не з’являлися у нашому житті.

Катерині Олександрівні бажаємо триматися, її життя з того страшного часу поділено на «до» і «після».

Тільки той не помиляється, хто нічого не робить.

Безумовно, це важлива помилка, але винні в ній усі — від суспільства — до чиновників. Перекладати всю вину на Катерину Олександрівну несправедливо, бо вона, перш за все, відкриває дітям світ подорожей і мрій.

Батьки Н. П. Сінянська, О. О. Макарова,
Д. В. Макарова, М. О. Мамонтова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я згоден з політикою конфеденційності та Користувацькою угодою