Про що йдеться у “Ворсклі” від 14 квітня

Інформація це наш духовний хліб. У цьому сенсі редакція газети працює як пекарня. Якщо проводити паралелі до насущного хліба, то можна помітити багато схожого, але є і суттєва різниця. Пекарі знаходяться у більш вигідному становищі, адже у них є роками відпрацьований рецепт, розроблені технології і якість продукту залежить лише від якості інгредієнтів. Що ж до пекарів духовного хліба, то редакція не має його сталого рецепта. Але і цього разу завдяки професіоналізму колективу редакції продукт виявився досить якісним. Так про що ж йдеться у новому номері районки?
  • Наш земляк очолив Тростянецький район.
  • Статистика: населення Сумщині складає більше мільйона громадян, але кожний новонароджений прибувши у цей світ розминувся з двома тими, хто його покинув.
  • Кіна не буде – у “Іскрі” йде ремонт. На це селищна рада виділили 100 тисяч гривень.Тож молодятам районного центру доведеться почекати з дискотеками та кіно.
  • Про плюси пластикового паспорта громадянина України розповідає Оксана Гордієнко. Її посада має довгу назву, тому читайте у газеті.
  • Широко представлені в номері будні прикордонної служби та свята школярів.
  • Аж не віриться, що лише два тижні тому земля була вкрита досить товстим шаром снігу, тому звіт Григорія Рибалки про завершення лижного сезону здається дещо запізнілим. Але це ніяк не принижує досягнень наших спортсменів у зимових видах спорту.
Це лише невелика частина того, про що пише “Ворскла” у своєму черговому номері. Більше читайте на сторінках газети, або дочекайтеся електронної публікації номера. Це станеться лише через кілька днів, коли у світ вийде наступний номер – таке правило.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я згоден з політикою конфеденційності та Користувацькою угодою