Стоп-факт

ІЗ 1 ЛИСТОПАДА 2018 року громадяни України матимуть можливість здійснити обмін паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажанням у будьякий час. Міграційна служба підкреслює, що обов’язкова заміна документів законодавством не передбачена. Відповідно до закону, всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їхньої дії.

ДЕПУТАТИ Верховної Ради підтримали президентський законопроект про подовження закону “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей” до кінця 2019 року.

МІНІСТР соціальної політики Андрій Рева сказав, що виграш у лотерею або грошовий переказ з-за кордону, який перевищує 50 тисяч гривень, може бути підставою для непризначення субсидії; квартири площею понад 120 квадратних метрів і будинки у 200 квадратних метрів вважаються “елітною нерухомістю”. У такому випадку їхні власники здатні самостійно оплатити комунальні послуги, тому їм субсидія теж не призначається.

ВЕРХОВНА Рада ухвалила нове вітання для армії та поліції. Закон закріпив привітання у ЗСУ та в Національній поліції “Слава Україні!” та відповідь “Героям слава!”

НА ОДЕЩИНІ чиновника та ще двох людей обвинувачують у привласненні 2 млн грн під час ремонту водогону. Роботи були виконані частково або не проведені взагалі, у той час як акти виконаних робіт, підписані фігурантами, свідчили про повне завершення будівництва та обгрунтоване освоєння коштів.

ПРЕЗИДЕНТ Польщі Анджей Дуда заявив, що рішення про розміщення американської військової бази в країні вже прийняте.

У КАРПАТАХ випало до півметра снігу. На одній із найвищих вершин хребта — Чорногора — продовжує йти сніг. Температура опустилася до чотирьох градусів морозу.

КИЇВСЬКА прокуратура оголосила про підозру і провела обшуки у керівника Держрезерву Вадима Мосійчука. Чиновник завдав збитків державі на понад 6 мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я згоден з політикою конфеденційності та Користувацькою угодою