Стоп-факт

ПРЕЗИДЕНТ України Петро Порошенко назвав досягнення України за 2018 рік. “Припинення дії Договору про дружбу з Росією, вихід зі СНД, закріплення курсу на вступ до ЄС і НАТО в Конституції України, утвердження вітання “Слава Україні! — Героям Слава!” як офіційного вітання в Збройних силах, прийняття Закону про реінтеграцію Донбасу, прийняття Закону Про національну безпеку України — усе це частина нашої державницької стратегії, яка наближає нас до Європи”,— сказав Порошенко. МВФ передбачає, що Кабмін підвищить роздрібну вартість газу для населення ще на 15% до 1 травня. Наступний етап — повна відповідність цін ринковим із 1 січня 2020 року. Також експерти МВФ чекають, що завдяки пенсійній реформі дефіцит Пенсійного фонду зменшиться до 4,25% від ВВП, а розмір пенсій підвищиться як мінімум на 8,5 — 9,5%.

ГОЛОВНОЮ причиною низьких пенсій є зарплати в конвертах, а не демографічна криза, запевняють в уряді. Відзначимо, що за офіційними даними, минулоріч рівень тіньової економіки знизився з 40% до 32%.

В УКРАЇНІ Міністерство юстиції запровадило нову послугу для сімейних пар — провести ювілейну церемонію одруження. Відсвяткувати ювілей шлюбу можна, замовивши в будь-якому РАЦСі країни повторну церемонію одруження. Цю послугу можуть замовити як сімейні пари, так і їх рідні або друзі.

СЕРЕДНІЙ час реагування “швидкої допомоги” на виклик з моменту отримання повідомлення бригадою і до першого контакту з пацієнтом складає 8,5 хвилини, в межах 10 хвилин здійснюється 56% всіх викликів, у межах 20 хвилин — 94% всіх викликів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

СТАТУС учасника бойових дій (УБД) мають 355 тисяч ветеранів АТО. Найбільше носіїв статусу УБД серед підлеглих Міноборони, МВС і Нацгвардії. Разом з тим 195 осіб позбавили цього статусу.

БЛИЗЬКО 800 росіян не пустили на територію України після завершення дії воєнного стану в десяти областях країни. Як відомо, за час дії воєнного стану на територію України не пустили понад 1600 росіян.

ІЗ ПОЧАТКУ року кордон України перетнули більше мільйона осіб. Протягом новорічних свят прикордонники затримали 60 осіб за незаконний перетин державного кордону.

У МУКАЧЕВІ під снігом розквітла сакура. У народі дерево вже прозвали шаленим через своє несвоєчасне цвітіння. Це не поодинокий випадок несвоєчасного цвітіння рослин в Україні. У жовтні 2018 року в Бердянську зацвіли сливи і яблуні.

МИТНИКИ виявили в порту бельгійського Антверпена рекордну контрабанду — контейнер із 7,4 тоннами канабісу на загальну суму 59 млн євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я згоден з політикою конфеденційності та Користувацькою угодою