Стоп-факт

ПРЕЗИДЕНТ України Петро Порошенко підписав законопроект про введення адміністративної відповідальності за булінг під час навчального процесу. Під булінгом відтепер мається на увазі “психологічне, фізичне, економічне, сексуальне насильство” з боку учасників освітнього процесу, в тому числі через інтернет, що здійснюється стосовно дітей або підлітків або такою особою щодо інших учасників освітнього процесу, в результаті чого могла бути чи було завдано шкоди психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

ПРЕЗИДЕНТ Грузії утрималася привітати українців з Томосом.Саломе Зурабішвілі пояснила, чому не вітає Україну з автокефалією. Вона чекає рішення Грузинської православної церкви.

СПІВРОБІТНИКИ СБУ в перебігу минулого року викрили 29 іноземців, які проводили розвідувальну діяльність проти України.Також співробітники СБУ викрили 11 громадян України, які проводили розвідувально-підривну діяльність на користь агресора.

В УКРАЇНІ зростає рівень безробіття. Тільки за грудень 2018 року 40 тисяч українців залишилися без роботи. Станом на 1 січня в країні зареєстровано 341,7 тис. безробітних.

НЕДОКОМПЛЕКТ підрозділів Департаменту патрульної поліції на початок грудня 2018 року складав 3392 людини.

В УКРАЇНІ налічується 9300 дезертирів. Про це під час доповіді на засіданні Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони повідомив перший заступник міністра оборони Іван Руснак.

ГАЗОВІ сховища України заповнені на 40%. За добу в країну надійшло з Європи трохи більше 6 млн кубометрів газу і було відібрано зі сховищ майже 100 млн кубів.

УКРАЇНА очолила рейтинг смертності її жителів через неправильне харчування, свідчить дослідження Єнського університету ім. Шиллера.

У МИНУЛОМУ році поліція виявила рекордну кількість банд. Діяльність майже 260 банд задокументували у 2018 році в той час, як роком раніше їх нарахували тільки 172.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я згоден з політикою конфеденційності та Користувацькою угодою