Стоп-факт

КАНДИДАТИ на пост Президента України та їхні політичні сили повинні не допустити зовнішнього втручання у передвиборчий процес. Про це глава держави Петро Порошенко написав на своїй сторінці у Facebook.

У 2018 році видобуток “Укргазвидобування” досяг рекордного показника річного видобутку за останні 25 років. Так, в Україні за минулий рік вдалося видобути 15,496 мільярда кубометрів газу.

КІЛЬКІСТЬ дітей, які народилися в Китаї в 2018 році, впала на 2,5 мільйона, порівняно з 2017 роком. У 1979 році влада Китаю розгорнула кампанію з регулювання народжуваності, що отримала назву “Одна сім’я — одна дитина”. У 2016 році обмеження на кількість дітей частково зняли, проте наступне зростання народжуваності не виправдало очікувань.

ЗА час правління Дональда Трампа державний борг Сполучених Штатів збільшився на два трильйони доларів.

ТРАМП назвав причину розпаду СРСР. На його думку Радянський Союз збанкрутував через ведення бойових дій в Афганістані.

ВЛАДА Молдови заборонила використання в торгівлі одноразових поліетиленових пакетів.

У ЛАТВІЇ поліцейський відмовився від хабара в мільйон євро. Правоохоронець повинен був надати допомогу в знятті арешту з грошей юридичної особи в кредитній установі в розмірі 32 млн євро.

У МЕКСИЦІ мер став на посаду і через півтори години був убитий.

НА КОРДОНІ з Мексикою прикордонники США застосували сльозогінний газ проти мігрантів. Силовики тричі випускали газ на мексиканській стороні кордону. За словами очевидців, прорватися через кордон спробували близько 150 осіб, серед яких були жінки і діти. Понад 260 людей загинули в 2018 році, намагаючись нелегально перебратися на територію США через кордон з Мексикою.

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ відправила Королівський військово-морський патрульний корабель на ЛаМанш, аби не пустити нелегальних мігрантів на територію країни.

ІЗРАЇЛЬ офіційно покинув ЮНЕСКО. Одночасно з ним ЮНЕСКО офіційно покинули США. Тепер до складу організації входить 193 держави.

ВПЕРШЕ в історії вдалося посадити космічний апарат на зворотному боці Місяця. Зробив це китайський апарат для дослідження Місяця Chang’e 4. Період обертання Місяця навколо власної осі збігається з періодом обертання навколо Землі, тому Місяць постійно обернений до нашої планети одним й тим же боком. Водночас, інший його бік, “зворотній”, виявляється недоступноим для спостережень із Землі.

У СЕРБІЇ заборонили виробництво хутра. Закон про заборону було прийнято десять років тому, щоб бізнес зміг підготуватися до припинення виробництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я згоден з політикою конфеденційності та Користувацькою угодою